• اخبار

دعوت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

دعوت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور بیانیه ای از آحاد مردم به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه خواست تا در روز جهانی قدس همگام به ملت خدا جو و روزه دار ایران و آزادگان جهان در راهپیمایی این روز شرکت گسترده داشته باشند .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

روز قدس، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  هر سال، یادگاری ارزشمند از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل حضرت امام خمینی (ره) است که به ابتکار آن  راحل عظیم الشان تجلی وحدت  عملی جهان اسلام و روز همدلی و فریاد رهایی برای آزادی  قدس شریف و فلسطین عزیز از چنگال صهیونیست ها و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روزی که امت اسلام  با حضور یکپارچه  خود ضمن اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و نظام سلطه حامی صهیونیست های  جنایتکار،  مسلمانان  عالم و آزادیخواهان و ظلم  ستیزان جهان را از نقشه های شوم استکبار آگاه می نمایند.

 ایران اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ، روز قدس  امسال را نیز چون سال های گذشته پر شور تر برگزار می کند و با حضور در راهپیمایی  این روز برائت خود را از  ظلم و تجاوز و ستمگری اعلام می نماید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با گرامیداشت  این روز تاریخ ساز و دشمن هراس، از آحاد مردم  ایران به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه دعوت می نماید  تا با حضور انقلابی خود در راهپیمایی این روز با شکوه  وفاداری  خود به آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند و بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان  یادآوری کنند.

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴
تعداد کلیک: ۱۱۸
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال در فوتر